MUDr. Michal Pohl | Miluše Bernadič

Jsme velmi dobře zavedená konzultační společnost s dlouholetou zkušeností na poli farmaceutického průmyslu, která Vám poskytne odborné poradenství, pomoc a podporu pro Váš úspěšný vstup na český nebo evropský trh. S důrazem na flexibilitu, dynamiku a kvalitu a se zaměřením na jedinečné potřeby každého jednotlivého klienta Vás provedeme všemi vývojovými stádii odborného posuzování regulačními autoritami, zodpovíme jejich případné připomínky a zajistíme úspěšné zaregistrování a uvedení Vašeho výrobku na trh.

Naším posláním je sdílet s Vámi naše nejlepší znalosti a zkušenosti z oblasti farmakovigilance a registrace léčivých přípravků tak, abyste co nejdříve získali na českém nebo evropském trhu registraci léčivého přípravku, příp. zdravotnického prostředku nebo kosmetického přípravku a splnili všechny legislativní požadavky a povinnosti za ekonomicky dostupných podmínek.

Naším hlavním cílem je podporovat rozmanitost a konkurenceschopnost hráčů na farmaceutickém trhu s důrazem na vysokou kvalitu přípravků. Vždy se snažíme najít nejlepší cestu k úspěchu v souladu s Vašimi možnostmi a představami.

Naše hodnoty

Transparentnost

Dbáme na to, abyste vždy přesně věděli, CO děláme a PROČ to děláme. Proto Vás informujeme o navržených postupech v rámci zadaných úkolů.

Poctivost a čestnost

Chápeme Vaše potřeby a dbáme na to, abychom uspokojili Vaše požadavky. Přijímáme zakázky, u nichž můžeme garantovat odborné znalosti a s dodržením etických pravidel a legislativních podmínek. V případě speciální potřeby pro Vás můžeme zajistit spolupráci s našimi dlouholetými externími experty.

Otevřenost

Odborné legislativní předpisy vnímáme jako proměnlivou oblast, ve které je nutné se orientovat, přizpůsobit se a umět pružně reagovat. Uvědomujeme si, že za Vašimi úspěšnými výsledky stojí z velké části umění naslouchat, prostor pro diskuzi a vzájemné uznání.

Historie

2007

Založení společnosti Intl. Pharma Consulting s. r. o.

Zakladatel: Věra Máčalková

2015

Založení společnosti Pharma-Service International s.r.o.

Zakladatelé: Michal Pohl + Petra Bačová

2018

Akvizice společností

Pharma-Service se stává mateřskou společností dceřiné společnosti Intl. Pharma Consulting.

Nové vedení společnosti: Michal Pohl + Petra Bačová

2021

Změna vlastnické struktury

Michal Pohl + Miluše Bernadič

Partneři

Abychom mohli našim klientům lépe a efektivně pomáhat s jejich jedinečnými požadavky a potřebami, spolupracujeme dále s: